Apie mus

Uždarosios akcinės bendrovės „AUTOBAGI“ sukūrimą lėmė gerai apgalvoti verslo planai bei susibūręs puikus kolektyvas, nebijantis iššūkių, turintis didelę darbo patirtį automobilių gamyboje bei jų tarptautinėje prekyboje.
Mūsų tikslas – užtikrinti kokybišką klientų aptarnavimą, stiprinant esamą veiklą ir plečiant ją sparčiai besivystančiose rinkose.

Mūsų įmonė specializuojasi automobilių gamyboje, pardavime, remonte, aptarnavime, įvairios automobilinės specialios technikos montavime. Darbai yra atliekami Vilniuje (Lentvario g. 3) bei Rokiškyje (Respublikos g. 113).

Įmonės veikla sertifikuota pagal ISO 9001:2015 standartą.

Džiaugiamės galėdami su Jumis pasidalinti informacija, kad mūsų įmonė tapo išskirtine BMC prekės ženklo atstove Lietuvoje, Lenkijoje, Latvijoje, Estijoje.

Turkijos sunkvežimių prekės ženklas BMC buvo įkurtas 1964 metais ir yra ypač gerai žinomas ir vertinamas Rytų rinkoje. Transporto priemonės išsiskiria moderniu dizainu, puikia įranga ir konkurencingomis kainomis. Nuolat stebint rinkos poreikius, BMC seka pramonės tendencijas ir gamina modernias, technologiškai pažangias ir aplinkai nekenksmingas transporto priemones. Pagrindinė BMC gamykla yra Izmire Pınarbaşı, o grupė taip pat jungia MTEP ir gamybos biurus Stambule, Ankaroje ir Sakarijoje.

Prasidėjus bendradarbiavimui, be kita ko, bus išplėstas „AUTOBAGI“ pasiūla vilkikams ir autobusams. Taip pat rasite važiuoklių statyboms, gatavų savivarčių ir platforminių transporto priemonių, taip pat naujų įdomių konstrukcijų, tokių kaip betono maišyklės, vilkikai ar cisternos.

Mūsų bendrovė yra pelniusi ir kitų žinomų įmonių pasitikėjimą bei tapusi DHOLLANDIA (krovininio transporto keltuvai-platformos), STOREVAN (automobilinės dirbtuvės, stelažai, bagažinės, kopėčios), TEZANA (FPT variklių aptarnavimas, remontas) atstovu Lietuvoje.

Ateikite pas mus ir mes, siekdami įgyvendinti Jūsų idėjas, padarysime tai, ko negali padaryti mūsų konkurentai.